TurgPartnerid
ADM HOSTING SAI ESIMESEKS AMAZON WEB SERVICE PARTNERIKS

Amazon Web Service tunnustas esimese Eesti ettevõttena ADM Hostingut konsultatsioonipartneri sertifikaadiga. Selleks tuli läbida põhjalik koolitus ja atesteerimine ning tõestada ärisuuna jätkusuutlikkust pikas perspektiivis.

Globaalne pilveteenuste pakkuja Amazon Web Services (AWS) on järjepidevalt laiendanud oma teenuseid, et nad suudaksid toetada igas mahus pilvetöid ning tänaseks on neil enam kui 90 teenust, mille hulka kuuluvad muu hulgas töötlus-, talletus-, võrgu- ja analüütikarakendused, samuti haldus-, arendus-, mobiili-, turbe-, tehisintellekti ja ettevõtterakendused. AWSil on elav partnerluskogukond ning AWS Partner Network (APN) väljastab sertifikaate, mis kinnitavad AWSi partnerite oskuseid.

“Konsultatsioonipartneri sertifikaadi saamiseks tuli meil individuaalsete sertifitseerimistega tõestada oma meeskonna teadmisi pilvteenuste valdkonnas. Pärast põhjalikke koolitusi läbisime eksamid spetsiaalsetes ruumides ning range järelevalve all. Lisaks arhitektidele pidime läbima veel seitse  akrediteeringut, mis kinnitavad näiteks meie meeskonna äri- ja küberturvalisuse alaseid teadmisi.  Samuti pidime tõestama, et kliendid on meie pakutava teenusega rahul ning uus ärisuund on  majanduslikult jätkusuutlik,” ütles ADM Hostingu ärisuuna juht Klemens Arro ja lisas, et staatuse säilitamiseks tuleb ADM Hostingul atesteerimisi regulaarselt korrata.

AWS partnerstaatus annab ADMile ligipääsu ka Amazoni treeningprogrammile, mis võimaldab oma spetsialiste pidevalt koolitada.

“Meie jaoks on ka oluline, et oleme nüüd nähtavad AWS-i partnerite andmebaasis – kui välisettevõte otsib endale partnerit, oleme me nende jaoks nähtavad. Usume, et see toob meile juurde uusi kliente ja aitab kasvatada meie teenuste eksporti,” ütles Arro.

Ühe väliskliendina migreeriski ADM inimõiguste organisatsiooni Amnesty International Suurbritannia üksuse AWS pilveteenusesse: “2015. aastani kasutasime majutuskeskkonda, mis oli kallis, ebaefektiivne ning ebastabiilne, joostes näiteks kriitilistel kampaaniahetkedel kokku. Täna aga pakub ADM Hosting meile teenust, mille tulemusena on meie veebileht kiirem ja usaldusväärsem kui kunagi varem ning meil on võimalik ära kasutada pilve skaleeritavust ning kuluefektiivsust. ADM Hosting aitas meil hoolikalt kõik elutähtsad komponendid AWS pilve migreerida, mis säästis meie aega ja raha ning vähendas meie majutuskulusid 30% võrra. Samuti on meie arenduskulud nüüd väiksemad, ent me saame uusi funktsioone kiiremini kasutusele võtta, mis võimaldab meil rohkem inimesi kaasata võitlusesse inimõiguste eest,” ütles Amnesty International Suurbritannia üksuse digitaalse kommunikatsiooni juht Sam Strudwick.

Avaldatud: https://digi.geenius.ee/rubriik/pilveteenused/adm-hosting-sai-esimeseks-amazon-web-service-partneriks/