Kliendilood
ADM CLOUDTECH AITAB LUUA VENDEX SOLUTIONSI TARNEHALDUSE öKOSüSTEEMI

VendEx Solutionsi eesmärk on luua maailma esimene tsentraliseeritud finantsteenuste turuandmete keskus. Koostöös maailma suurimate finantsasutuste ja finantsteenuste pakkujatega luuakse täielikult integreeritud ökosüsteem, milles sisalduvad finantsturu tarnijasuhete haldamiseks vajalikud tööriistad. ADM Cloudtech aitab VendEx Solutionsil seda plaani ellu viia, aidates neil ökosüsteemi loomiseks rakendada pilvetehnoloogia parimaid lahendusi.

VendEx Solutions on varajase faasi finantstehnoloogia ettevõte, mistõttu haldavad nad oma kulubaasi täna väga ettevaatlikult, eelistades alati parimat hinna ja kulu suhet. Üks nende äri olulisematest tugisammastest on andmed ning pilvetehnoloogia, mis võimaldab need andmed kasutatavaks informatsiooniks muuta. VendEx Solutionsi tootejuht Mike Bruno ütles, et möödunud aasta suvel said nad aru, et neil polnud enam võimalik oma tooteid edasi arendada klientide jaoks vajalikus tempos. Järelikult oli vaja astuda järgmine samm.

„Pärast seda, kui olime välja andnud oma tolle hetke uusima toote, hakkasime otsima enda kõrvale pilvetehnoloogiate partnerit, kes suudaks hea hinnaga pakkuda kõrge kvaliteediga tootearenduseks vajalikku ressurssi. ADMist kaugemale me enam vaatama ei pidanudki. Me olime nendega juba 2019. aasta algusest saati suhelnud ning juba siis avaldas meile muljet nende usaldusväärsus ning kvaliteetne ärimudel. Seega viisime läbi omapoolse ülevaatuse: tutvusime nende varasemate tööde portfelli ja nende hinnastruktuuriga ning kuulsime oma Amazon Web Services’i (AWS) meeskonnalt, et ADM on sertifitseeritud AWS partner. Seejärel otsustasimegi ADMiga koostööd alustada. Meie hinnangul oli ADM Cloudtech lepingutingimuste läbirääkimisel paindlik ning vastutulelik,“ ütles Bruno.

Sujuv koostöö algus

Kõige esimese asjana andis VendEx Solutions ADM Cloudtechi tiimile ligipääsud oma olemasoleva AWS pilveteenuse arenduskontole ning -keskkondadele ja oma koodibaasile. Seejärel vaatas ADM omalt poolt VendEx Solutionsi keskkonnad, koodi ja üldise arendusarhitektuuri üle.

ADM Cloudtech UK tegevjuhi Kevin Londoni sõnul on parimate IT-lahenduste pakkumiseks väga oluline kõigepealt tutvuda iga võimaliku detailiga. „Enne mingi konkreetse lahenduse väljapakkumist on ülioluline tutvuda kõikide tehniliste detailidega. Koostöös VendExiga said nende väljakutsed analüüsitud, misjärel saime pakkuda ka sellest lähtuvalt lahendusi,“ ütles ta.

Mike Bruno sõnul viis ADM Cloudtech end väga kiiresti nende ärilahenduste ja -tehnoloogiatega kurssi: „Meil oli väga hea meel, kui ADM kõigest mõni nädal hiljem pakkus juba välja ning viis sisse parandusi mitmetele vigadele, millest me olime neile alles teada andnud.“

Esimesed 90 päeva

Pärast kolme kuud tihedat koostööd VendEx Solutionsiga usub Mike Bruno, et partneri pakutav hinna ja kulu suhe on veel paremaks läinud. Lisaks on nende tootemeeskond teinud suuri edasiminekuid tänu just koostööle ADM Cloudtechi professionaalse tiimiga.

Bruno nendib, et VendEx Solutions on jätkuvalt väga rahul ADM Cloudtechi oskustaseme ning tootlikkusega: „Meile väga meeldib Cloudtechi „teeme ära“ suhtumine ja see, et nad järjepidevalt parandavad kõik vead, mis me oleme neile edastanud. Oleme väga rahul ka meie uusima toote disaini ja arendusega. ADM Cloudtechi tiim on professionaalne ja kollegiaalne, mis teeb koostöö nendega murevabaks. Mõne jaoks võib olla üllatav, kui oluline see on, aga me hindame seda väga tõsiselt.“

VendEx Solutionsi tehnoloogiajuht Nate Prodromou nõustub: „ADMi andekas tiim ning nende teadmised AWSi teenustest ja võimalustest on mänginud olulist rolli praeguse töö juures, kus me nuputame välja, kuidas arendada ettevõtetele suunatud tarkvaralahendust ning maksimeerida sealjuures oma arenduskulude väärtust.“

Bruno lisas, et Cloudtechi arendusmeeskond on väga vilunud ja et nende poolt välja pakutud tehnoloogilised lahendused probleemidele ja nõuetele on hoolikalt läbimõeldud. „Nad tarnivad kvaliteetseid tooteid hea hinna eest ja teostavad kõike läbi koostöö. Lisaks on meile muljet avaldanud ka nende müügimeeskonna kliendihaldus koostööjärgselt ning soovime laiendada oma koostöö skoopi nendega. Enam rohkemat tahta ei oskakski,“ sõnas Bruno.