Teadaanded
ADM CLOUDTECH NIMETATI KOLMANDAT KORDA JäRJEST BRITI KROONI TEENUSEPAKKUJAKS

ADM Cloudtech lisati juba kolmandat aastat järjest Briti riiklike kommertsteenuste CCS nimekirja digitulemite ja spetsialistide pakkujana. CCS partnerstaatus võimaldab ADM Cloudtechil kasutusele võtta uusi turvalisi tehnoloogiaid ja kujundada Briti avaliku sektori ja seeläbi kõikide brittide tulevikku.

Digital Outcomes & Specialists 6 on raamistik, mille eesmärk on aidata Briti avalikul sektoril hankida, disainida ja luua digitaalseid lahendusi, kaasates parimaid agiilse arenduse spetsialiste. ADM Cloudtechi jaoks tähendab uuendatud partnerstaatus, et meie rahvusvaheline meeskond saab pakkuda kõiki olulisi IT teenuseid alates disainist, turvalisusest ja arendusest kuni kasutajatoe ja kasutuskogemuseni.

“Pilve- ja digivaldkonna ekspertidena on meil väga hea meel pälvida juba kolmandat aastast järjest võimalus olla Briti avalikule sektorile toeks nende digitaalsel teekonnal. Selle kõrgetasemelise raamhanke võit aitab meil olla kindel, et meie fookus püsib kindlalt teenuse disainil ning selle õigeaegsel ja professionaalsel valmimisel. Oleme uhked võimaluse eest aidata Suurbritannia avalikul sektoril valmistuda tulevikuks,” ütles ADM Cloudtechi juht Klemens Arro.

Briti avaliku sektori organisatsioonid saavad tänu CCS raamistikule valida oma projektide teostamiseks sobivaima ettevõte, kes vastab täpselt nende nõuetele nii tehniliselt kui ka kultuuriliselt ja eelarveliselt.

aastal võitis ADM Cloudtech Suurbritannia valitsuse pilveteenuste raamhanke kõikides kategooriates.