KES ME OLEME
Kes me oleme

ADM Cloudtech on spetsialiseerunud ettevõte ADMi perekonnas, mis on pühendunud parima  pilvetehnoloogiate haldamise teenuse pakkumisele. ADM on Baltikumi suurim digiteenuste grupp, kes on oma teenuseid välisklientidele pakkunud juba üle 20 aasta. Me oleme esimene sertifitseeritud Amazon Web Services pilvemajutusteenuseid haldav ettevõte Eestis.

Meie kliendid on tõsised tegijad, kes suuresti pärinevad Euroopast, ent nende seas on ka kliente Ameerika Ühendriikidest ning Aasiast. Klientide hulka kuuluvad Hewlett-Packard, Coca-Cola, Amnesty International, Bosch and Siemens, Telia Sonera, G4S, Unilever, Swedbank, G4S, EITI.org, Toyota, Eesti Maksu- ja Tolliamet, Rahandusministeerium ning veel mitmed suurepärased ettevõtted, organisatsioonid ja riigiasutused.

ADM on Eesti tugevaim digiteenuste agentuur ja arendaja. Me laiendame pidevalt oma teenuste portfooliot nii kodumaal kui ka Põhjamaades ning mujal ümber maailma. Juba aastaid oleme olnud parimate digiagentuuride seas ning Eesti agentuuritulu teenijate TOP’is. Meie teostatud töid on auhinnatud nii kodus kui ka välismaal ning viimased kuus aastat oleme toonud koju auhindu ka Eesti oma digilahenduste konkursilt Digitegu.

ME OLEME SUURIM DIGITEENUSTE GRUPP EESTIS

aastat kogemust majutusteenuste valdkonnas

+

klienti Euroopas

+

tiimi liiget

M+

käivet 2019. aastal (EUR)

VISIOON
  • Oleme oma klientidele strateegiline partner – kaasamõtleja, kes otsib alati parimat lahendust ärieesmärgi saavutamiseks.
  • Pakume kõike vajalikku digitaalse turunduse, müügi ja klienditeeninduse erinevates valdkondades, strateegiate kavandamisest pisimate väljundite loomiseni, ja teeme seda tipptasemel.
  • Oleme oma valdkonnas Eestis turuliider, kasvades püsivalt nii Eestis kui rahvusvahelisel suunal.
  • Hoolime oma töötajatest – meil on hea töökeskkond, huvitavad projektid ja me toetame igati oma inimeste arengut.
  • Oleme äriliselt edukad, jäädes selle juures eetiliseks, vastutustundlikuks ja ausaks.
  • Viime Eesti innovatsiooni ja väärt praktikaid maailma ja toome maailma tippkogemust Eestisse.
MIKS JUST MEIE?
  • Meid eristab teistest majutusteenustega tegelevatest ettevõtetest see, et meie grupil on tugev taust veebilahenduste arendamises. Me teame täpselt, kuidas disainida, hallata ning optimeerida rakendusvajadusi rahuldavaid majutuslahendusi. Enamik meie majutusteenuste arhitekte on eelnevalt olnud tarkvaraarhitektid, mis võimaldab meil luua just sinu tarkvara või rakenduse jaoks parima infrastruktuuri lahenduse, mis tagab sulle parima jõudluse ning pilveressursside optimaalse kasutuse.
  • Me oleme pühendunud oma sise- ning DevOps protsesside ja klientide infrastruktuuride optimeerimisele. See võimaldab meil infrastruktuuri ja haldamisteenuste tasud hoida võimalikult madalal, tagades samas võimalikult suure rikketaluvuse ja käideldavuse.
  • Koostöös oma tarkvaraarendustiimiga oma perekonna arendusüksusest oleme loonud erinevaid automatsiooni-, juurutus- ning halduslahendusi.
PARTNERID NING KVALIFIKATSIOONID PEEGELDAVAD KES ME OLEME