LIITU MEIE TIIMIGA

MIKS SULLE VÕIKS ADMIS TÖÖTAMINE MEELDIDA?

Meie inimesed on suurepärased ning töökeskkond imeline. Me anname alati endast parima, et meie töötajad tunneksid end siin hästi. Kõik meie töötajad täidavad kaks korda aastas ära Q12 meetodil põhineva küsimustiku, mille järgi on keskmine rahuloluindeks meil täna 4.4/5 ning see number on kasvamas. Eelkõige on oluline see, et sinu tiimijuht ning tiim on alati sulle toeks. ADMis on sul ruumi kasvada ja areneda just nii palju kui sa ise soovid ning me oleme siin, et aidata sul seda arengut planeerida ja pakkuda sulle selleks sobilikke koolitusi.

Meie kaunis kontor Tallinnas pakub vaadet nii merele kui vanalinnale. Toetamaks ADMikate vaimset arengut, pakume neile tugevustepõhise nõustaja ja psühholoogi teenuseid. Füüsilise tervise hoidmiseks korraldame kontorivõimlemisi, pakume spordikompensatsiooni ning kontoris massaaže ja puuvilju. Lisaks korraldame aeg-ajalt spontaanseid lauajalgpalli ja lauatennise turniire ning teisigi toredaid koosviibimisi.

Oleme oma valdkonnas Eestis suurim ettevõte ning kasvame järjepidevalt. Meie kliendid on tõsised tegijad nii Eestis kui välismaal: Hewlett-Packard, Bosch, Siemens, Coca-Cola, Amnesty International, Elisa, Coop, Lux Express, SEB, Swedbank, G4S ja mitmed teised toredad ettevõtted. Oleme aastaid olnud Eesti agentuuritulu teenijate TOP’is ning pingutame ka selle nimel, et meie töötajatel oleks meie juures hea töötada – me olime esimeste ettevõtete seas, kes teenisid 2018. aastal välja Peresõbraliku tööandja märgise kuldtaseme. Hiljuti oli meil au pälvida erasektori Unistuste Tööandja tiitel ning allkirjastada Eesti mitmekesisuse kokkulepe.

TÖÖPAKKUMISED

Hetkel saadaolevad tööpakkumised leiad meie grupi veebist:

Ei leidnud midagi endale sobivat? Kui sa siiski usud, et sa sobiksid suurepäraselt meie Tallinna tiimi, siis võta meiega julgelt ühendust.

Ei leidnud midagi endale sobivat?